Jméno a příjmení: Cameron (příjmení má po matce, ale nepoužívá ho)

Pohlaví: Muž

Věk: 20

Rasa: Evolution

Vzhled:
Vysoký kluk s tmavě hnědými vlasy, které se mu od kořínku kudrnatí. Nemá je moc dlouhé, překážely by mu. Jeho obličej je samá piha, kde málo co vynikne, ale jeho oči se nedají přehlédnout, protože na ně upozorňuje husté obočí. Jeho rty jsou plné, ale velice světlé. Málo kdy je však ukazuje, má je zakryté rouškou i s nosem, která chrání jeho plíce před všelijakým bordelem, který se nachází ve vzduchu. Nosí černý plášť, který zakrývá červenočernou kostkovanou flanelovou košili a černé kožené kalhoty s pár řetízky na kapsách. Vlasy nosí překryté šátkem různých barev.

Povaha, záliby, schopnosti:
Povahově se jedná o nerozvážného a náladového člověka, který jde do všeho naplno. Do všeho, co dělá, dává srdce a když to nevyjde, je z toho velice zraněný a zklamaný, čemuž nepomáhá ani jeho vztahovačnost a domněnka, že vše je jeho chyba.
Cameron se velice rád tváří záhadně a tajemně. Baví ho si hrát s ostatními a pohybovat se nahraně zákona a nebezpečí. Adrenalin z takových činností ho naplňuje. Párkrát se dostal do křížku s policií, ale podařilo se mu z nepříjemné situace vybruslit.

Jeho schopnosti jsou rozsáhlé. Jako Evolution je schopen si hlídat integritu svých buněk (alespoň většinou). Je schopen měnit jejich vlnovou délku, hustou a tvar. Částečně a krátkodobě může ovlivnit i ostatní předměty, když se jich dotkne. Tato schopnost mu propůjčuje možnost odrážet jakoukoliv barvu (kamufláž) a měnit tvar svého těla, či tvar věcí. Ovšem ovládání takové schopnosti je velmi složité a nebezpečné. Když si nebude dávat pozor, klidně se může stát, že se úplně rozpadne, nebo pronikne do předmětu, jehož se dotýká.
Podařilo se mu vystudovat jednu z pěti škol Cerbera, kde procházel s vynikajícími výsledky. Je schopný programátor a je jeden z mála, kdo se pokouší rozkrýt algoritmus Nina66 a teoreticky je schopen mu i porozumět.

Historie:
Narodil se v chudinské čtvrti do rodiny, která toho moc neměla. Už tehdy byla jejich rodina početná a on byl čtvrtý dítětem. Nikdy neměli moc jídla ani peněz, což zapříčinilo smrt nejstaršího bratra. Pro Camerona to byla velká rána, a do toho se ještě přimíchalo objevení jeho schopností. Občas se rozpadal nebo propadal a neměl nad tím kontrolu. Rodina ho zavrhla. Nesměl přijít ani na pohřeb bratra, kam nakonec stejně přišel, avšak matka ho poslala pryč. Naopak otec jej vyprovodil a dal mu nějaké peníze, popřál hodně štěstí a vyjádřil lítost nad matčiným rozhořčením. Od té doby se o sebe musel postarat sám. Podařilo se mu získat stipendium na jednu ze škol Cerbera, kde nedávno dostudoval. Svou schopnost se mu zde podařilo ovládnout na úrovni, že své tělo udrží pohromadě. Nyní žije ve stínech City of Sin. Není příslušník žádného gangu, ale často se za něj vydává, aby mohl oklamat ostatní a přidávat se k loupežím, z nichž získává peníze.

FC: Cameron Boyce
Obrázky: