Kyborgové jsou lidé disponující mechanickým nebo elektronickým vylepšením těla. Nejčastější modifikací bývá vylepšený zrak či sluch, u vojenských a policejních složek pak nejsou překvapivé ani robotické končetiny. Přesto, že společnost jako taková je poměrně tolerantní, mnoho lidí kyborgy stále vnímá se značnými předsudky a někdy je s nimi zacházeno jako s droidy a roboty. Tímto přístupem jsou známí hlavně členové a podpůrci organizace Cerberus, kteří často veřejně vystupují proti takovýmto zásahům do lidského těla.

Kybernetická chirurgie je nicméně stále výnosnějším byznysem. Odvětví, jež začalo s cílem zkvalitňovat život hendikepovaným, se velmi rychle změnilo na lukrativní obchod. Velké procento bohatých lidí stále častěji sahá po vylepšeních. Do určité míry je samozřejmě možné implantáty skrývat, ale u větších zásahů se jizvám nelze vyhnout. Robotické součásti implantované lidem se také zásadně nepřekrývají syntetickou kůží, neboť ta se nedokáže navázat na lidskou tkáň.

Rozsah modifikací, které vaše postava prodělala, je jen na vás. Ale pamatujte, že čím výraznější budou, tím těžší bude mít život. Pokud si nejste čímkoli jistí, nebojte se zeptat na discordu.