Mnoho lidí je považuje díky nepřirozenému vzniku za další rasu. Jejich název by se dal přeložit přibližně jako Společníci, tedy ne přímo prostituti ani prostitutky. Doprovázejí svoje pány všude, kam se pohnou, a jsou pro ně něco jako důkaz postavení. Bohužel jim za to nikdo neplatí - nejsou svobodní.

Jsou tvořeni v biologických továrnách a je s nimi nemilosrdně jednáno jako s předměty. Jsou luxusním zbožím a bohatými kupovaní ve stejném měřítku jako drahé šperky. Před svým dozráním, čímž je obyčejně myšleno patnáct let, chodí do speciálních škol a učí se etiketě. Poté jsou zamrazeni do kryoboxů, dokud nejsou prodáni. 

Když svým majitelům doslouží (mnohdy už po druhé dekádě věku), jsou nuceni začlenit se mezi obyčejné lidi, což není tak jednoduché. Dostávají mizerná místa a nikdy nezískají šanci žít plnohodnotný život. Končívají mezi chudinou a umírají brzy. Že si majitel peta ponechá a zaměstná jej například jako uklízečku je velmi ojedinělý případ.

I když se jejich osud zdá být nemilosrdný, prožívají mládí v nevídaném luxusu, kvůli kterému by si s nimi mnozí chudí lidé rádi vyměnili místa.