Jméno a příjmení postavy: Xeria Fraser

Pohlaví postavy:  Žena

Věk: 22 

Rasa: Evolution 

Vzhled:
Většina členů rodiny byla vysoká a rudovlasá, však v průběhu staletí se do tohoto rodokmenu přimíchávalo čím dál tím víc cizokrajných jevů, a ty se nějak záhadně smísily a spojily v postavě Xerie. Xia je vysoká žena s delšími tmavě hnědými vlasy. Očí jí nabývají odstínů většinou mahagonové až hnědé barvy. Rty má krásně plné a přírodně červené, tedy ani rtěnku používat nemusí. Nejraději nosí delší černý kabát, který nejčastěji doplňují i vyšší boty na podpatku. Pod touto kombinací oblečení mívá jasně bílou košili. Pokud na sobě nemívá tento outfit, tak veškeré ostatní možnosti oblečení jsou v odstínech zelené. Jako doplňky bere netechnické a neinteligentní doplňky, jako kožený náramek, však pokud nepůsobí v práci, hned si vezme sebou upravené a navržené doplňky - přesněji kovový prsten s počítačem uvnitř, přes který se může napojit na internetovou sít, aniž by si někdo uvědomil, že je připojená i ve chvíli, kdy s ním například mluví.

Povaha, záliby a schopnosti:
Povahou je Xeria velice tichý člověk. Svůj volný čas bud tráví v online světě, nebo jen předstírá, že je mimo, a pozoruje své okolí. Ani byste netušili, co se člověk může dozvědět z pouhého pozorování okolí. Nebojí se zodpovědnosti za nějakou velice tajnou misi nebo úlohu, pokud si ji může hacknout a upravit po svém. Pokud nemá možnost si zorganizovat svůj vlastní čas a někdo ji nutí se chovat podle správných zásad a pravidel, které postavil někdo jiný, rozhodně se jí to zamlouvat nebude a bude se pokoušet to jakkoliv obejít. Ráda by byla důvěřivá, ale vždy, když se má s někým setkat, tak si ho nejdříve ověří online. Nebojí se vyjádřit svůj názor i kdyby to mělo skončit s jejím trestem. Je velice otevřená všem novým názorům, které ji kdokoliv navrhne, a rozhodně se nedá říct, že by byla nějak vázaná na minulost. Žít by se mělo přítomností, ne minulostí, ne?

Příběh:
Xeria se narodila do rodiny z prvního sektoru. Rodina Fraser je velice založená na reálnu a zároven k tomu nesnáší jakékoliv technické předměty a vylepšení. Dále má její rodina velice chladný vztah k jakýmkoliv Evům, přičemž hlava rodiny se přímo zabývá výzkumem Ev a snaží se o jejich eliminaci. I přesto, že se říká, že za vznik Ev může něco z nižších sekcí města, Xer je důkazem, že Shit happens, right? V průběhu dětství totiž zjistila, že není jen obyčejným člověkem a celý svůj život tedy prožila skrýváním svých dovedností. Prošla jednou z prestižních škol Cerberu s nejlepšími výsledky, o kterých si však mnoho těch bystrých a geniálních žáků jen může nechat zdát, za což pravděpodobně vděčí svým dovednostem s počítači. Ne, že by byla génius přes počítače, samozřejmě, že umí napsat několik výhodných programů a něco hacknout, ale to by jí nepomohlo, kdyby ji chytili, že? V tomto problému jí pomáhají její schopnosti. Dokáže oddělit část své mysli a nechat ji dostat se na malou chvíli do počítače, však pokud má určitý technologický přístroj příliš velké obranné mechanismy, může se stát, že se její část již z přístroje nedostane, proto se občas v rozhovoru zasekne, když se potřebuje věnovat utajování své části v přístrojích. Po škole se jí dostalo prestižního zaměstnání ve firmě jejího otce. Je to čistě výzkumná firma, která se, jak již bylo řečeno, zabývá lidským zdravím, což je jen pěkná kamufláž pro výzkum Ev a jejich eliminaci. K čemu tuto pozici Xia používá? Aby oddálila chycení Ev a zachránila jejich životy.

FC: Sophie Skelton
Obrázky: